مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» قانون جذب عشق چیست؟

7 کاری که برای برگردان عشق خود از طریق قانون جذب باید انجام دهید

اگر دراین آرزو به سر می‌برید که از قانون جذب عشق برای ازدواج سریع استفاده کنید تا به عشق اصیلی که همیشه در رویایتان بوده برسید، شما تنها نیستید. اگر مدتی است که رابطه شما با همسرتان و یا نامزدتان سد شده سریعا باید کاری کنید واگرنه خیلی زود طلاق عاطفی اتفاق میافتد. قانون جذب کمکتان میکند به شرطی که مقاله سایت راز موفقیت در رابطه با برگرداندن عشق از دست رفته را بخوانید. برای اکثر افرادی که علاقمند به قانون جذب هستند، جذب عشق در کنار پول، پیشرفت شغلی و تقویت عزت نفس، یکی از اهداف رایج است. یکی از موثرترین تکنیک‌های قانون جذب برای جذب عشق، آهنربای عشق است. آهنربای عشق به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع قانون جذب را برای برگرداندن عشق تحت اختیار خود درآورید و نیمۀ گمشدۀ خود را بدون احساس جداافتادگی و عجیب بودن به رابطه گرم برگردانید و یا اصلا پیدایش کنید. این کار معجزه می‌کند و در قلب شما جایی برای شخص جدید باز می‌شود. یا به زبان ساده، ارتعاش شما با جنس مخالف بیشتر تنظیم و همسو می‌شوید. بله، گام‌هایی عملی ساده ای وجود دارد که می‌تواند شانس شما را برای جذب عشق در سریع‌ترین زمان ممکن بالا ببرد. در این‌جا به بررسی هفت گام اصلی قانون جذب عشق برای برگرداندن عشق می‌پردازیم:


گام اول برای برگرداندن عشق

نیمۀ گمشدۀ خویش را توصیف کنید (تجسم خلاق در قانون جذب)
برگرداندن عشق رفته

به همان صورتی که مثلاً در قانون جذب ثروت پولدار بودن را تجسم می‌کنید، یک شریک زندگی برای خویش مجسم نمایید. اگر ذهن خلاقی دارید و می توانید او را با تمام جزییات تجسم کنید که عالی است. (مثل فکر کردن راجع به رنگ مو، سبک پوشش، گروه موسیقی مورد علاقه و غیره). اما اگر قدرت تجسم ندارید، نیازی نیست که به جزییات خیلی ریز بپردازید. در واقع من دیدم دوستانی اصل موضوع (هدف از تصویر سازی خلاقانه جزییات ایجاد توجه و تمرکز قوی تر است) را فراموش می کنند و غرق در لیست سفارش بسیار طولانی خود می شوند. پس اگر می بینید تمرکز روی جزییات تمام وقت شما را می گیرید و یا نمی توانید و یا کار تکراری شده جزییات را رها کنید، زیرا ممکن است در لیستی طولانی که بی‌شباهت به لیست خرید نیست، گم شوید. بیایید صادق باشیم، هیچکس بی‌نقص نیست. هدف شما این نیست فردی را جذب کنید که روی کاغذ کامل است، بلکه می‌خواهید عشق را جذب نمایید. بهترین را بخواهید اما روی جزییات گیر نکنید.

پس زیاد سختگیر نباشید و بر روی سوالاتی مثل این‌ها تمرکز کنید:

چه چیزی در مورد او جذاب است؟
بودن با او چه حسی دارد؟
با یکدیگر چطور رفتار می‌کنید؟
در یک کلام بیشتر با او زندگی کنید، تا اینکه او را یک مدل لباس بخواهید؟

حتما گوش کنید: دانلود رایگان تصویرسازی خلاقانه

گام دوم برای برگرداندن عشق

ایجاد تابلوی عشق رویایی (ساخت تابلوی رویاها)
بعد از اینکه تصویری واضح در ذهن خود ایجاد کردید، لازم است یک یادآور فیزیکی-واقعی از آن‌چه که به دنبالش هستید داشته باشید. اگر در مورد قانون جذب در سایت راز موفقیت مطالعه زیاد مطالعه نکردید، می توانید با ایدۀ مقاله تابلوی آرزوها ، تابلوی رویاهای عاشقانه خود را بسازید و یا با ساخت جعبه جادویی رویاها ویژگی هایی عشق رویایی خود را لیست کنید و در جعبه زیبای ارزوهای خود مخفی کنید. به طور کلی، تابلوی رویاها مجموعه ای از تصاویری است که شما را به یاد آن چیزی می‌اندازد که به دنبال تجلی دادن آن هستید. یعنی ذهن شما را با واقعیت قابل ملوس تر از تجسم خلقانه گره می زند.بنابراین، به روشی که در مقاله مربوطه توضیح داده شده یک صفحه یا فضایی روی دیوار خود پیدا کنید و این تصاویر را روی آن قرار دهید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که عشق در زندگی شما جریان خواهد یافت. می‌توانید تصاویر را از مجلات بردارید، از عکس‌هایی که خودتان گرفتید استفاده کنید، چیزهایی در دنیای واقعی اطراف خود پیدا کنید. خلاصه آنها را تهیه کنید یا حتی یک سری عبارت بنویسید که مشخص کنند عشق شما از چه سنخی است. اینجا اشکال ندارد بیشتر جزییات را در تصاویر انتخابی همانطور که دوست دارید انتخاب کنید. این تابلو یا جعبه را جلوی چشم بگذارید و مطمئن شوید که چندین بار در طی روز آن را می‌بینید یا لیست زیبای خود را می خوانید. باید به نحوی باشد که اگر مثبت‌گرایی و امیدوار بودن و اطمینان از جذب در شما ضعیف شد، با دیدن آن لبخند بر لبانتان بنشینید و امیدوار شوید. هرچقدر احساسی تر شوید همانقدر درست تر انتخاب کرده اید.

حتما بخوانید: آیا تابلو آرزوها دارید؟ | چگونه تابلو رویاها بسازم؟

گام سوم برای برگرداندن عشق

طوری زندگی کنید که گویی عاشق هستید. (قانون جذب عشق را زندگی کنید)
اگر طوری زندگی کنید که گویی عاشق هستید، یافتن عشق ابدی در زندگی شما آسان‌تر می‌شود. اگر از من می پرسید برای برگرداندن عشقتان توصیه می کنم طوری زندگی کنید که گویا همین الانعشقتان برگشته و در کنار شماست. یا تصور کنید با همان عشق رویایی خود ازدواج کرده اید و حتی مدت هاست که قانون جذب در ارتباطات عمل کرده و زندگی مشترک شما جریان دارد. ممکن است به هنگام انجام چنین کارهایی، در ابتدا اندکی ضمیر خودآگاه شما مانع شود چیزی را که هنوز اتفاق نیافتاده بعنوان یک واقعیت بپذیرید، اما واقعاً تاثیرگذار خواهد بود، اگر با تکرار و تمرین زندگی مشترک اینده خود را امروز تجربه احساسی کنید.

ساده شروع کنید – برای مثال، ممکن است کارت تبریکی بخرید که روی آن نوشته است «سالگردمان مبارک عشق من ...» یا یک جواهر کوچک و رمانتیک که برای تولد او مناسب است، خریداری نمایید. یا یک روز مسافرت خارج از کشور را با او تصور کنید و روزتان را تماما با این رویای شیرین صدبار لذت بخش تر کنید. شما می توانید مراسم عروسی خود را زندگی کنید و یا سفر ماه عسل خود را برنامه ریزی کنید. افزون بر این، سعی کنید در ارتباطات خود رفتاری متناسب با عاشق بودن خویش داشته باشید. لبخند بزنید، به موسیقی‌های رویایی و عاشقانه گوش دهید و بگذارید با دیدن هر زوج خوشحالی به یاد آنچه بیفتید که هم‌اکنون جزیی از زندگی شماست. ما در قانون جذب ثروت گفتیم مثل ثروتمندان زندگی و فکر کنید، اینجا هم می گوییم مانند یک زوج عاشق و موفق و رواتیک زندگی و فکر کنید. یک جنبۀ مهم دیگر در مورد این نوع زندگی کردن، این است که آپارتمان یا اتاق خود را به نحوی تغییر دهید تا برای شریک مورد نظرتان مناسب باشد؛ یعنی همان شریکی که قصد دارید جذب کنید. بهتر است فضای زندگی شما پذیرا، رمانتیک و بیانگر تعهد باشد. پس به این فکر کنید که شریک شما چگونه در خانه‌تان وقت خواهد گذراند و فضا را متناسب با او تطبیق دهید. شاید لازم باشد یک صندلی جدید بخرید، دکور خود را تنظیم کنید یا اینکه ملحفه‌های جدید بخرید تا برای یک زوج مناسب‌تر به نظر آید. کمی با توجه به سلیقه او دکوراسیون اتاق را تغییر دهید. در همان حین که منتظر هستید تا عشقتان از راه برسد، می‌توانید بخشی از خانۀ خود را به تمرین‌های تجسم اختصاص دهید.

"نگ شائوی" مدرس بزرگ فنگ شویی توصیه می‌کنید که این کار در گوشۀ سمت راست اتاق خواب انجام شود. این همان مکانی است که شما باید برای تمرین تکنیک‌های قانون جذب عشق، بیشتر زمان را در آن سپری کنید.

پیشنهاد ویژه ما برای شما: سمینار شگفت انگیز 5 اصل برآورده شدن همه آرزوها | وین دایر

گام چهارم برای برگرداندن عشق

هر کجا می‌روید عشق بپراکنید. (همه جا محبت کنید)
قانون جذب کائنات به ما یاد می‌دهد چیزهای مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند، نباید تعجبی داشته باشد که برای جذب عشق لازم است خود شما نیز فردی دوست داشتنی باشید! منظور فقط عشق رمانتیک نیست. کارهای کوچکی است که هر روز می‌توانید انجام دهید تا عشق را بپراکنید – یکی از بهترین راه‌ها این است که با غریبه‌ها خوش‌اخلاق‌تر باشید. روابط دوستان خود را گسترش دهید. اگر از من بپرسند فقط یک تکنیک به من یاد بده تا بهترین ازدواج را داشته باشم من حتما می گویم دایره ارتباطات صمیمی خود را گسترش دهید. شما در ارتباطات خوب هم ساخته می شوید و هم شانس جذب عشقتان به طور فزاینده ای افزایش پیدا می کند. اما در معرض رابطه بودن کافی نیست. باید رابطه ایجاد شده، محبت و دوستی و صمیمیت بخشش کنید. به دیگران بی قید و شرط کمک کنید. برای مثال در اداره به همکارتان کمک کنید. ممکن است به شخصی که خیریه جمع می‌کند پول کمک کنید، به کسی که مشغول جابجایی کارتن‌های بزرگ است کمک نمایید یا صادقانه از شخصی که لباس زیبایی پوشیده تعریف کنید. تمام این اقدامات محبت ارتباطی و عشق را افزایش می‌دهد و کائنات به احتمال بیشتری عشق را به شما بازخواهد گرداند.

برای اینکه ارتعاشات عشقی بیشتری بفرستید، اندکی از زمان آزاد خود را صرف کارهای خداپسندانه و خیر کنید. خلاق باشید و چیزی را انتخاب کنید که برای شما و جذب آرامش بیشتر شما اهمیت دارد. می‌توانید به خانۀ سالمندان بروید و به ساکنان آن‌جا گل بدهید، می‌توانید به گربه های محل غذا بدهید و یا حتی یک مهارت جدید یاد بگیرید (مثلاً کمک های اولیه یاد بگیرید). شما همانند آهنربا همان علاقه، مهربانی و عطوفتی را دریافت خواهید کرد که از خود ساطع نموده‌اید. به همه انسان های عالم بی هیچ دلیل محبت و عشق بورزید. با همه دوستان و اطرافیان مهربان باشید و در یک کلام عاشقی پیشه کنید.

حتما بخوانید: قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟|چگونه ارتعاش (فرکانس) قدرتمندی بفرستیم؟

گام پنجم برای برگرداندن عشق

از شر موانع فیزیکی خلاص شوید. (رفع موانع جریان قانون جذب عشق)
بسیاری افراد را می بینم که می گویند من عاشق فلانی هستم، در حالی که به عشق قبلی و یا همسر قبل خود فکر می کنند. قانون جذب تضاد را نمی فهمد و قانون جذب عشق در تضاد هیچ اقدامی نمی کند. دقت کنید دوستان موضوع بسیار مهم است و حتی شاید علت اینکه عشقتان شما را ترک کرده هم همین باشد. ذهن یک بام و دو هوا نمی فهمد. در هر رابطه فقط همان رابطه را ببینید. در هر رابطه همه چیز از اول شروع می شود و تجربیات بد شما نباید رابطه جدید را هم نابود کند. شما باید رابطه را دقیق و مشخص بخواهید و حس خوب داشته باشید. چون وقتی شما ندانید دقیق و مشخص چه می خواهید، چطور انتظار دارید دیگری بفهمد؟!!! موانع ذهنی خود را بیابید. در حالی که احتمالاً مشغول کار بر روی موانع ذهنی و احساسی هستید، لازم است که به گام‌های فیزیکی نیز توجه کنید. بنابراین در نظر داشته باشید که در ذهن شما موانعی وجود دارند که می‌توانند مانع از موفقیت شما شوند.

آشکارترین مثال وسایل شریک زندگی قبلی شماست که هم‌اکنون در زندگی شما وجود دارند و شما در کنار آن‌ها زندگی می‌کنید – لباس‌ها، عکس ها، کادم، اشیایی که استفاده نمی‌کنید، کتاب‌هایی که برایتان جذاب نیست و غیره. اگر این امکان وجود ندارد که آن‌ها را بازگردانید، به این فکر کنید که به شکلی مفید از آن‌ها استفاده نمایید. برای مثال، می‌توانید آن‌ها را به کسی دهید که لازم دارد و یا فروخته و پولش را خیرات کنید. البته یک سری وسایل ارزشمند از گذشته وجود دارد که رها کردن آن‌ها دشوار می‌باشد – حتی برای جذب عشق جدید. برای مثال، عکس‌ها و نامه‌هایی از عشق قبلی و یادگاری‌هایی از تعطیلات گذشته. اگر واقعاً نمی‌خواهید آن‌ها را دور بیندازید، این بدان معنی است که شما نمی خواهید جذب جدیدی کنید و حرفی که میزنید اصلا مهم نیست. خاطرات گذشته را هم باید دور بریزید تا بدین صورت فکرهای مربوط به روابط گذشته به ذهن شما نفوذ نکنند. واقعا چرا نمی توانید او را فراموش کنید؟ چرا اینقدر حسرت کسی را می خورید که دیگر وجود ندارد؟ به هر دلیلی رفته و تمام است. شما تنها زمانی می توانید جذب بهتری داشته باشید و یا اصلا جذب عشق کنید که اول همه چیز و همه افکار مربوط به گذشته را دور بریزید. یک بام و دو هوا نمی شود. ما حتی در مورد لوازم شخصی می دانیم که دور ریخت وسایل کهنه باعث جذب و جایگزین شدن چیز جدید می شود. فلسفه خونه تکونی عید نوروز هم دقیقا از همین قانون آمده. پس هم دل و ذهنتان را خانه تکانی کنید و هم وسایل دورو برتان را تا شخصی بهتر جایگزین شود. این رویکرد به شما کمک می‌کند تا به جای گذشته، به آینده فکر کنید. با این وجود، اگر دیدید که همچنان به اشیا خاصی وابسته هستید زیرا میل به عشق گذشتۀ خویش دارید، شاید لازم باشد قبل از اینکه عشق جدید به زندگی خود جذب نمایید، یک سری کارهای شخصی انجام دهید تا آماده شوید. شما در این حال آماده جذب عشق رویایی خود نیستید.

حتما بخوانید: فرمول قانون جذب؟ | چرا قانون جذب کار نمی­ کند؟

گام ششم برای برگرداندن عشق

وسیله‌ای را به مقاصد خود ارتباط دهید. (شرطی کردن ذهن)
فرقی ندارد در خانه وجود داشته باشد یا آن را از بیرون بخرید، به اطراف خود نگاه کنید و چیزی را پیدا کنید که باعث می‌شود سریعاً به شریک زندگی ایده‌آلی که مد نظر دارید، فکر کنید. مثال، به نامزد و یا همسرتان توصیه کنید یک ماگ چایی با هم بخرید. هر دو را هم مدل خریداری کنید. حالا وقتی دارید چایی می خورید ناخوداگاه لذت همجواری را تجربه کنید. یا مثلا تی شرت ست بخرید. اگر با قلم زیاد سروکار دارید، قلم شیکی با او بخرید. دقت کنید حتی اگر هنوز عشقتان را نیافتید باز هم می توانید از این تکنیک استفاده کنید. خودتان دوتا بخرید و یکی را نگه دارید تا به او بدهید. آن را با خود همه جا ببرید و هر وقت نیاز بود به آن رجوع کنید تا عشقی که فکر می‌کنید مستحقش هستید را به شما یادآور شود. ببینید که برگشته و یا آمده و در کنار شماست و دقیقا با هم در ماگ های هم شکل چای می خورید. همچنین می‌توانید این وسیله را در طی فرآیندِ تجسمِ خلاق در دست خود بگیرید، تا بیشتر در عمق قصد خود برای رسیدن به تجلی یک رابطۀ جدید فرو روید. این وسیله ذهن شما را نسبت به ارتباط عمیق مشترک شرطی می کند و این فرکانس عشق شما را بسیار قدرتمند می کند. اجازه دهید هرگاه که به آن وسیله نگاه می‌کنید، شما را به یاد اعتماد، امید، عشق و خوشحالی بیندازد.گام هفتم برای برگرداندن عشق

از فایل خود هیپنوتیزم جذب عشق استفاده کنید
دوستان گاهی میشود که شما حریف خود نمی شوید.
گاهی میشود که متوجه می شوید علیرقم میل و نظر باطنی شما افکار غلط و محدود کننده ای ذهن شما را تیره و تار کرده.
گاهی واقعا نمی توانید فکر خود را منحرف کنید.
گاهی حتی نمیتوانید تصویر مثلا جشن عروسی خود را یار جدید خود تصور کنید!
دوستان برای رفع تمام موانع بازگشت عشق و یا در ارتعاش عشق و همسر ایده ال بودن، ما یک راهکار داریم.

با استفاده از فایل خود هیپنوتیزم جذب عشق ذهنتان برنامه ریزی کنید تا فکر جدید به یک باور با انرژی بالا تبدیل شود و شما در ارتعاش دقیق خواسته خود قرار گیرید. فایل خود هیپنوتیزمی که از سایت راز موفقیت خریداری می کنید از این فایل های به اصطلاح سابلیمینال (موسیقی آرامش بخش) نیست. فایل با صدای خودم (محمود جولایی) هست. کاری که این فایل میکنه این هست که اول تن آرامی و رهایی تنیدگی های فیزیکی بدن در شما ایجاد میشود و بعد آرامش ذهن را تجربه می کنید و در نهایت تخلیه ذهن و تلقین های مثبت و هم سو با خواسته شما اتفاق می افتد.

واقعیت آن است که پذیرش قانون جذب عشق برای بسیاری دشوار است، طبیعی هم هست چون ضمیر خودآگاه مقاوت نشان میدهد. تنها راه عبور از ضمیر آگاه و رسیدن به ضمیر ناخودآگاه هیپنوتیزم هست.شما با این فایل عمیق ترین خواب مغناطیسی را در خانه خودتان تجربه میکنید و ذهن شما به تدریج با تلقین های مثبت بمباران می شود. هم ارامش می گیرید و هم به راحتی در عرض 40 دقیقه به طور روزانه ذهنتان را برای جذب عشق ایده ال خود برنامه نویسی می کنید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   دستگاه آب قلیایی   |   خودروبر  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست مشاهده