مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» مراحل ساخت و راه اندازی سایت از 0 تا 100

راه اندازی وب سایت می تواند استرس زا و پرتحرک باشد. فرقی نمی کند این یک وبلاگ شخصی باشد یا یک وب سایت شغلی ، مسئله هنوز یکسان است: شما باید تبلیغ سایت خود را خیلی واقعی شروع کنید ، بازدید کنندگان بشر می توانند شما را پیدا کنند و از مطالب شما لذت ببرند.

طی یک ماه گذشته ، من در وبلاگ پرداختهای خود مشغول به کار هستم. قبل از شروع اشتباهات زیادی مرتکب شده ام. آنچه مردم درک نمی کنند این است که ساختن و طراحی سایت شما تنها اولین قدم است. چگونگی راه اندازی سایت خود ، همان چیزی است که تعیین می کند چه سرعت آن را خاموش می کند و شروع به کار برای شما می کند.

این پست به شما یک برنامه بازی برای کاری که باید هنگام راه اندازی سایت خود (یا تقریباً آماده) برای راه اندازی سایت خود انجام دهید ، می دهد تا بتوانید از برخی از مشکلاتی که من داشتید جلوگیری کنید:

1. صفحه قبل از راه‌اندازی را تنظیم کنید
فقط به این دلیل که سایت شما برای بازدید کنندگان آماده نیست به این معنی نیست که نمی توانید شروع به تبلیغ آن کنید. در حقیقت ، ارتقاء سایت شما با شمارش معکوس از قبل از راه اندازی می تواند باعث ایجاد علاقه و اشتیاق بیشتری نسبت به ارتقاء آن پس از راه اندازی شود.


عکس موفقیت آمیز موشک

صفحه شمارش معکوس برای موشک موفقیت خود را راه اندازی کنید

یک جعبه ثبت نام درج کنید تا بازدید کنندگان بتوانند هنگام راه اندازی ، از آنها مطلع شوند. LeadPages قالب صفحه راه اندازی کم هزینه ای را که می توانید برای سایت خود استفاده کنید ارائه می دهد. اگر از WordPress استفاده می کنید ، می توانید افزونه ای مانند EZP Coming Soon Page یا Easy Coming Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon Soon را سریعاً بارگیری و نصب کنید.

ممکن است همیشه دوست داشته باشید
نام تجاری UNICEF USA
مراقبت از بازماندگان از کودکان یتیم شده توسط ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو
2. حداقل 3-5 قطعه از مطالب باکیفیت ایجاد کنید
هر استراتژی تبلیغاتی که استفاده می کنید به محتوا بسیار متکی است. بازدید کنندگان انتظار دارند محتوای عالی را که در طاقچه شما بسیار ارزشمند هستند ، ببینند. اگر این کار را نکنند ، احتمالاً دیگر هرگز به سایت شما مراجعه نمی کنند.

قبل از راه اندازی ، چندین قطعه (حداقل 3 ، ترجیحا 10) از مطالب شگفت انگیز را بنویسید. اگر می توانید برای هر قطعه 1200 کلمه شلیک کنید ، بهترین موقعیت برای رتبه بندی در موتورهای جستجو و بهترین فرصت برای گرفتن لینک به سایت خود را دارید.

برخی از ایده های محتوا برای این قطعه های افتتاحیه می توانند:

نحوه ارسال
جمع بندی های تخصصی: از نظرات کارشناسان برجسته در حوزه خود بخواهید تا نظرات و یا مشاوره های خود را درباره یک موضوع خاص ارائه دهند.
آموزش ها
توصیه های عملی برای غلبه بر یک مشکل رایج در طاقچه شما.
سؤالات متداول در صنعت شما.
لیستی از تعاریف صنعت.
برای راهنمایی بیشتر در مورد ایجاد محتوای عالی ، به پست من 12 ترفند مربوط به مطالب خود از خوب تا عالی مراجعه کنید.

3. راهی برای ثبت نام در لیست ایمیل خود به بازدید کنندگان خود ارائه دهید
یک لیست ایمیل راهی برای ارتباط با بازدید کنندگان خود به شما می دهد ، حتی اگر آنها هرگز به سایت شما ختم نشوند. با یک سرویس بازاریابی ایمیلی مانند MailChimp یا AWeber ثبت نام کنید و سپس از یکی از قالب های از پیش طراحی شده خود برای اضافه کردن جعبه انتخاب به سایت خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که به بازدید کنندگان انگیزه ای برای پیوستن به لیست خود بدهید. به عنوان مثال ، کتاب الکترونیکی یا راهنمایی رایگان که اطلاعات ارزشمندی را به مخاطبان هدف شما ارائه می دهد.

4- شبکه را با تأثیرگذار در زمینه خود شروع کنید
در صورت داشتن سایت غیرتجاری ، این استراتژی بهتر عمل می کند. با این وجود ، این سایت همچنین می تواند برای سایتهای تجاری که دارای محتوای بسیار خوبی هستند ، کار کند.

به افراد شناخته شده در زمینه خود دسترسی پیدا کنید و در مورد سایت جدید خود به آنها اطلاع دهید. مطمئن نیستید با چه کسی تماس بگیرید؟ از ابزاری مانند BuzzSumo استفاده کنید تا وبلاگ نویسان ، مشاغل ، روزنامه نگاران و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی را پیدا کنید که ممکن است علاقه مند به اشتراک گذاری سایت شما با طرفداران خود باشند.

عکس Buzzsumo

توصیه می کنم با دنبال کردن آنها در رسانه های اجتماعی ، کندی را شروع کنید و محتوای آنها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید (مهم نیست که اندک باشد). پست های وبلاگ آنها را بخوانید و نظرات متفکرانه را ترک کنید. پس از مدتی ، می توانید برای آنها ایمیل بفرستید که مختصراً معرفی کنید. از آنها بخواهید که محتوای شما را به اشتراک بگذارند. اگر محتوای شما واقعاً با ارزش باشد ، آنها آنرا تشخیص می دهند و به تنهایی آن را به اشتراک می گذارند.

5- هشدارهای آنلاین را برای نام وبلاگ خود تنظیم کنید
وقتی سایت خود را تبلیغ می کنید ، می خواهید به روز و زمان ذکر سایت خود به صورت آنلاین اطلاع دهید. این به شما کمک می کند تا موفقیت تلاش های خود را برای دستیابی به موفقیت اندازه گیری کرده و تلاش های خود را بر روی استراتژی هایی که کار می کنید متمرکز کنید.

برای اطلاع از ذکر هرگونه بلاگ یا رسانه ، حتماً در Google Alerts ثبت نام کنید. برای دیدن آنچه مردم درباره سایت شما در رسانه های اجتماعی می گویند ، Mention یا Hootsuite را امتحان کنید.

6. شروع به گرفتن پیوند و تبلیغات رایگان با HARO
به عنوان صاحب یک وب سایت جدید و تجاری ، کسب تبلیغات می تواند یک چالش باشد. با این وجود ، استفاده از خدماتی مانند Help A Reporter (HARO) احتمالاً بهترین شرط بندی شما در گرفتن حق چاپ آزاد از دروازه است.

پس از ثبت نام ، سه بار در روز پرس و جوهای رسانه ای را به صندوق ورودی دریافت خواهید کرد. وقتی سؤالی را دیدید که می توانید به آن پاسخ دهید ، بلافاصله از طریق ایمیل به روزنامه نگار ارسال کنید ، و دیدگاه مفصلی در مورد این سؤال ارائه دهید و به یکی از دو پست جالب در وبلاگ خود که مربوط به پرس و جو است ، پیوند دهید.

فرم ارسال نظر

  خودروبر   |   ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   دستگاه آب قلیایی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست گران خریدن ممنوع ، تبلیغات شما تخصص ماست مشاهده